TMC YAPI
  • Ülke:
    Türkiye
  • Şehir:
    İstanbul
  • Merkez
    B.Çekmece/Pınartepe

Biz yaratıcı bir
yapı - tasarım şirketiyiz

TMC YAPI, dünya standartlarında yapı teknolojilerini kullanarak, kaliteli, aynı zamanda da uygun hizmetler sunmak amacıyla, 2019 yılında İstanbulda kuruldu. Deneyimli mühendis kadromuz ile, yapı sektöründe çok geniş bir hizmet alanına sahibiz. Bugüne kadar, konut, iş merkezi ve okul inşaatlarından; içme suyu-kanalizasyon alt yapıları, arıtma tesisleri ve terfi merkezleri yapımına; izolasyon, ev-ofis-iş yeri tadilat ve dekorasyonundan; elektrik, su, doğalgaz tesisatına kadar onlarca projeyi başarıyla tamamladık.

Ülkemizde kamu kurumlarının ve özel şirketlerin, dekorasyon ve tadilat konusunda en çok tercih ettiği firmalardan biri olduk. Ülkemizin her bir yanında birçok konut ve alt yapı projesinde En Uygun Yapı olarak bizim imzamız var. Türkiye’nin en fazla alt yapı kuran yüklenicilerinden biriyiz. Bugüne kadar 1300 km’den fazla bir alanda alt yapı projesi gerçekleştirdik.

Hizmetlerimiz

Mimari

Mimari

İşyeri ve konutlarınızı ünite olarak yada komple yeniliyoruz.Temelden Çatıya A’dan Z’ye İç ve dış Tüm Yapısal Mimari İşlerinizde çözüm ortağınız olmak isteriz…

İç Dizayn

İç Dizayn

Yılların tecrübesini müşterilerine kaliteli ve ekonomik hizmet olarak sunan TMC YAPI, modern dekorasyon çizgilerinden, klasik dekorasyon tasarımlara kadar farklı pek çok alanda hizmet sunmaktadır.

Tadilat

Tadilat

Mükemmel, hizmet veren ve deneyimli dekoratörler tarafından gerçekleştirilen yüksek standartta dekorasyon işleri sağlayabiliyoruz.

10 +
Yıllık Tecrübe
143
Bitmiş Proje
114
Mutlu Müşteri
20 +
Personel

Referanslarımız

Bayiliklerimiz

Projeniz mi var ?

Teklif Alın !